Regenera Activa ® – leczenie łysienia androgenowego

Zabieg REGENERA ACTIVA to jeden z najskuteczniejszych zabiegów przeciw łysieniu androgenowemu wykonywany w naszym Instytucie Trychologii w Krakowie. 

Regenera Activa polega na pobraniu przez lekarza wycinka skóry z  okolicy potylicy zupełnie niewrażliwej na działanie androgenów. Specjalnie zaprojektowany system zabiegu pozwala na uzyskanie wysokoskoncentrowanych komórek progenitorowych i innych elementów prekursorowych oraz wstrzyknięciu ich  w miejsca dotknięte procesem łysienia androgenowego (zakola, szczyt głowy, linia przedziałku).

Dzięki temu, zabieg Regenera Activa jest w stanie mocno zastymulować mieszki włosowe do regeneracji oraz odbudować uszkodzenia, do których doszło na skutek działania dihydrotestosteronu.

Jak wygląda zabieg Regenera Activa ® w naszym gabinecie trychologicznym w Krakowie?

Etap I: Lekarz podaje znieczulenie oraz pobiera niewielki wycinek z okolicy potylicznej (1-3 biopsje o średnicy około 2,5mm).

Etap II: Za pomocą specjalnego urządzenia lekarz separuje z pobranej tkanki komórki progenitorowe oraz czynniki wzrostu o właściwościach regenerujących.

Etap III: Lekarz podaje uzyskaną zawiesinę, na zasadzie mezoterapii igłowej w skórę głowy, w miejsca przerzedzenia w celu zainicjowania procesów naprawczych.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu Regenera Activa?

Wskazaniem do wykonania zabiegu Regenera Activa jest łysienie androgenowe zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.

Jak często powtarzać zabieg Regenera Activa?

Zabieg REGENERA ACTIVA wykonuje się tylko raz. Nie ma potrzeby wykonywania go w serii. Można go powtórzyć po 2-3 latach, aby działać zapobiegawczo przeciw dalszemu postępowi łysienia androgenowego.

Kiedy można spodziewać się efektów po wykonaniu zabiegu Regenera Activa?

Pierwsze efekty mogą pojawić się już po około 30 dniach po wykonaniu zabiegu REGENERA ACTIVA. Jest to jednak kwestia indywidualna uzależniona od osobniczych cech każdego organizmu.

Efekty kliniczne

Zdjęcia zostały wykonane przed i 30-60 dni po zabiegu Regenera Activa®

Cena zabiegu: 5500 zł

Możliwość rozłożenia płatności na raty, zapytaj o szczegóły +48 530 305 535

Regenera Activa Kraków

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie

Zamknij