Osocze skóry głowy HD ACP – nowa generacja Arthrex

Osocze ACP to nowa jakość zabiegu, o znacznie większym zagęszczeniu płytek krwi niż w tradycyjnych systemach do pozyskiwania osocza.

Czym różni się osocze HD ACP od innych zabiegów z osoczem?

Innowacyjny system podwójnej strzykawki w układzie zamkniętym bez antykoagulantów oraz chemicznych aktywatorów powoduje, że zabieg jest mniej bolesny, a także pozwala uzyskać najwyższą koncentrację czynników wzrostu. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza przy łysieniu czy wypadaniu włosów. Poprzez podanie tak wysokiej koncentracji czynników wzrostu mieszki włosowe są pobudzane do regeneracji oraz produkcji nowych włosów. Nowe parametry odwirowania osocza i unikalna metoda aktywacji umożliwiają osiągnięcie lepszych efektów terapeutycznych w leczonym obszarze bez bólu i pieczenia.
Ze względu na tak wyjątkowe parametry zabiegu metodę można określić jako Osocze HD.

Na czym polega zabieg Osocza HD na skórę głowy?

Terapia polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi od pacjenta, następnie sterylnym odseparowaniu frakcji osocza, które jest bogate w czynniki wzrostu, w wyjątkowym zamkniętym systemie dwóch strzykawek.  Po odwirowaniu lekarz wstrzykuje skoncentrowane czynniki wzrostu w obszary przerzedzenia. Cała procedura trwa ok. 15-25 minut.

Jakie są efekty zabiegu?

Po podaniu oraz aktywacji zagęszczonych płytek krwi dochodzi do uwolnienia dużych ilości czynników wzrostu, które stymulują wzrost i wymianę komórek w miejscu poddanym zabiegowi oraz wokół niego.  W efekcie dochodzi do zregenerowania uszkodzeń, które zaszły w mieszkach włosowych, poprawy ich ukrwienia, pogrubienia łodyg włosów oraz odrostu nowych włosów.

Korzyści zabiegu

  • 100% substancji naturalnie wytwarzanej przez organizm dzięki czemu zabieg jest bezpieczny oraz dobrze tolerowany,
  • Klinicznie udowodniony wzrost liczby włosów a także ich grubości,
  • Szybka i mniej bolesna procedura w stosunku do innych metod,
  • Do 250% wyższe stężenie czynników wzrostu w porównaniu do tradycyjnych metod.

Wskazania do zabiegu Osocze HD skóry głowy

  • Łysienie androgenowe
  • Łysienie plackowate
  • Łysienie telogenowe
  • Osłabienie włosów

Ile zabiegów należy wykonać?

Zaleca się wykonać od 4-6 zabiegów w odstępach miesięcznych.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie

Zamknij