Plasma Complex – terapia płytkami krwi

PLASMA COMPLEX -TERPIA PŁYTKAMI KRWI NA SKÓRĘ GŁOWY

Zabieg Plasma Complex okazał się w ostatnim czasie przełomem w walce z łysieniem i wypadaniem włosów u kobiet i mężczyzn.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na śródskórnym podaniu osocza pozyskanego z krwi pacjenta w skórę głowy za pomocą cienkiej igły. Jest to szybki i nieskomplikowany zabieg. Pierwszym krokiem jest pobranie niewielkiej ilości krwi, następnie jest ona odwirowywana dzięki czemu otrzymujemy materiał zawierający płytki krwi.

Mechanizm działania na skórę głowy

Dzięki temu, że materiał pozyskiwany jest z krwi pacjenta zabieg jest bardzo bezpieczny, a ryzyko reakcji alergicznej na wstrzykiwaną substancję jest całkowicie wyeliminowane. Zabieg określany jest jako Autologiczna Odnowa Komórkowa, z racji tego, że komórki skóry regenerują się dzięki działaniu własnych czynników wzrostu, co z kolei powoduje pobudzenie i odnowienie mieszków włosowych. Dostarczane do skóry głowy osocze zawiera witaminy, substancje odżywcze, elektrolity oraz hormony. Zabieg poprawia mikrokrążenie skóry, odżywia ją i dotlenia, co prowadzi do odrostu włosów i ich zagęszczenia.

Efekty kuracji

Podanie preparatu z płytkami krwi powoduje silną biostymulację fibroblastów oraz regenerację tkanek a efekty, które uzyskujemy są długofalowe. Wypadanie włosów zostaje szybko zahamowane a włosy wzmacniają się z każdym miesiącem. Zauważalne jest odrastanie włosów w miejscach już pozbawionych owłosienia. Terapia Plasma Complex uznawana jest za najbardziej skuteczną kurację, zwłaszcza w przypadku łysienia.

Aby kuracja  przyniosła najlepsze rezultaty konieczne jest wykonanie minimum 4-6 zabiegów.

Przeciwwskazania

Dzięki temu, że preparat pozyskiwany jest z własnej krwi jest on bardzo bezpieczny i w większości przypadków nie ma przeszkód do jego wykonania. Jedynymi przeciwwskazaniami są:

  • choroby krwi
  • nowotwory
  • ciąża i karmienie piersią
  • leczenie preparatami zmniejszającymi krzepliwość krwi

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie

Zamknij