Infuzja tlenowa skóry głowy ze składnikami aktywnymi

Infuzja tlenowa skóry głowy – Kraków

Infuzja tlenowa Kraków to innowacyjne rozwiązanie w Trychologii mające na celu poprawę stanu skóry głowy i włosów. Polega na wtłaczaniu składników aktywnych, dobranych indywidualnie do danego problemu skórnego, za pomocą czystego tlenu pod ciśnieniem. Tlen jest nośnikiem substancji czynnych w głębsze partie skóry. Zabieg pozwala dotlenić i odżywić mieszki włosowe w nieinwazyjny sposób, wzmacniając włosy i pobudzając do odrostu. Tlen ma właściwości łagodzące, przyspieszające regenerację i odbudowę komórkową, przeciwzapalne oraz antybakteryjne (bakterie beztlenowe).

Dzięki tej nowoczesnej metodzie jesteśmy w stanie pogłębić działanie silnie skoncentrowanych preparatów trychologicznych oraz uzyskać lepsze efekty w krótszym czasie. Tak duża penetracja tlenowa pozwala mocno nawilżyć skórę głowy, ograniczyć wydzielanie łoju, poprawić kondycję mieszków włosowych i samych włosów oraz przynieść natychmiastową ulgę w przypadku wszelkich schorzeń skórnych.

Infuzja tlenowa skóry głowy – wskazania

Infuzja tlenowa skóry głowy przynosi bardzo dobre rezultaty m.in. przy łojotokowym zapaleniu skóry głowy, tłustej skórze głowy, podrażnionej skórze głowy, suchej skórze, wszelkich stanach zapalnych czy bakteryjnych, łupieżu, zaburzeniach mikrokrążenia skóry, wypadaniu włosów. Odpowiednio oczyszczona skóra jest doskonale przygotowana do wchłaniania substancji aktywnych dostarczanych w trakcie infuzji tlenowej.

Infuzja tlenowa skóry głowy – efekty

 • redukcja łupieżu
 • redukcja Łojotokowego Zapalenia Skóry głowy
 • redukcja atopowego zapalenia skóry głowy
 • redukcja zmian łuszczycowych
 • nawilżenie suchej skóry głowy
 • ograniczenie świądu
 • złagodzenie i ulga dla podrażnionej skóry
 • redukcja stanów zapalnych
 • zmniejszenie łojotoku
 • wzmocnienie i zagęszczenie włosów
 • znaczna poprawa kondycji skóry głowy

Łączenie zabiegów

Najlepsze efekty uzyskujemy przez połączenie zabiegu Infuzji tlenowej z wcześniej wykonanym oczyszczaniem skóry głowy lub Oxybrazją. Odpowiednio oczyszczona skóra jest idealnie przygotowana do wchłaniania substancji aktywnych wtłaczanych w trakcie infuzji tlenowej. Chcąc kompleksowo zadbać o skórę głowy warto najpierw wykonać trichoskopię Kraków, która ma na celu szczegółowo zbadać włosy i skórę głowy mikrokamerą. W naszym gabinecie trychologii Kraków przeprowadzamy także karboksyterapię Kraków, która świetne wpływa na jakość włosów w krótkim czasie. 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie

Zamknij