INSTYTUT TRYCHOLOGII ESTETICDERM
LECZENIE ŁYSIENIA, WYPADANIA WŁOSÓW W KRAKOWIE

Stworzyłyśmy to miejsce w 2014 roku i od tego czasu codziennie pomagamy naszym podopiecznym odzyskiwać zadowolenie i uśmiech na twarzy dzięki wspólnej pracy. Cieszymy się każdym, nawet najdrobniejszym sukcesem związanym z odzyskiwaniem Waszych włosów i zdrowej skóry głowy. Dzięki szerokiemu zakresowi specjalizacji jesteśmy w stanie zaoferować naszym pacjentom kompleksowe podejście do problemów trychologicznych, takich jak wypadanie włosów, łojotok, łupież czy też objawy łuszczycy.

Trychologia Kraków jest naszą pasją i oprócz kompetencji, które już nabyłyśmy na przestrzeni wielu lat praktyki i edukacji, stale podnosimy swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Jako trycholodzy patrzymy na pacjenta całościowo, interesuje nas nie tylko „zewnętrzny wygląd” skóry głowy i włosów, ale również to, co się dzieje w środku. Wiemy, jak ważna jest dokładna analiza funkcjonowania całego organizmu, stylu życia, a także diety. Nie pomijamy żadnego z tych aspektów. Systematycznie uczestniczymy w Kongresach Trychologicznych, co pozwala nam nieustannie poszerzać wiedzę i śledzić najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. Dzięki temu oferujemy naszym pacjentom terapie trychologiczne, które przynoszą bardzo dobre rezultaty. Każdy członek naszego zespołu jest przeszkolony przez nas. Regularnie wymieniamy się swoimi doświadczeniami, przekazujemy sobie aktualną wiedzę, wspieramy się w swoich działaniach i tworzymy zgrany zespół 🙂

NASZ ZESPÓŁ
Beata Bodziechowska

Beata Bodziechowska

Trycholog – Kosmetolog

Trycholog dyplomowany, szkoleniowiec. Ukończyła studia „Trychologia w kosmetologii” na  Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie a także studia z zakresu Kosmetologii praktycznej na Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Uczestniczyła w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach trychologicznych. Praktykuje swoją wiedzę od 2014 roku – współzałożycielka Instytutu Trychologii EsteticDerm w Krakowie. Od tego czasu przeprowadziła tysiące konsultacji trychologicznych oraz zabiegów mających na celu poprawę kondycji skóry głowy i włosów. Uważa, że nieprawidłowości związane z włosami nie stanowią problemu kosmetycznego lecz najczęściej są efektem funkcjonowania organizmu. Dlatego wnikliwie analizuje sytuację każdego pacjenta w celu zidentyfikowania przyczyny problemu. Udzielając pomocy pacjentom w swojej codziennej pracy często łączy siły z lekarzami, którzy w określonych przypadkach do pielęgnacji trychologicznej włączają leczenie farmakologiczne.  Dzięki tak holistycznemu podejściu pacjent pod jej opieką otrzymuje kompleksową pomoc.

Ewelina Bełtowska

Ewelina Bełtowska

Trycholog – Kosmetolog

Współtwórca Instytutu Trychologii EsteticDerm – jednego z pierwszych gabinetów zajmujących się profesjonalną opieką trychologiczną na rynku krakowskim. Absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Trychologia w Kosmetologii. Stale poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych spotkaniach branżowych, kongresach trychologicznych, jak również kursach dotyczących wpływu odżywiania na stan skóry oraz kondycje włosów. W EsteticDerm przeprowadza rozszerzone konsultacje trychologiczne,  rozpisuje plan terapii  (badania, suplementacja, działania miejscowe dermokosmetykami oraz trychoterapie gabinetowe). Działa we współpracy z trychologiem medycznym łącząc terapie trychologiczne z farmakologicznymi. Wykonuje również zabiegi wspomagające leczenie łojotokowego zapalenia skóry głowy, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, łupieżu oraz wypadania włosów. Swoim wieloletnim doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą dzieli się podczas prowadzonych w gabinecie szkoleń trychologicznych.

Dr Justyna Dobrowolska

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej, Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz podyplomowych studiów z zakresu Medycyny Estetycznej Dla Lekarzy. Interesuje się dziedziną Trychologii, przeszła liczne szkolenia w tym zakresie. W Instytucie Trychologii EsteticDerm wykonuje zabiegi iniekcyjne w obrębie skóry głowy. Dr Dobrowolską cechuje niezwykła precyzja i dokładność, ma ogromne zdolności manualne a budowę twarzoczaszki opanowaną do perfekcji co w pracy lekarza medycyny estetycznej stanowi największy atut.

lekarz trycholog

Dr Dorota Górska

Lekarz – trycholog

Ukończyła studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. W wolnym czasie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. W Instytucie EsteticDerm przeprowadza konsultacje trychologiczne oraz wykonuje zabiegi iniekcyjne w obrębie skóry głowy.

trycholog

Gabriela Golonka

Trycholog – Kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii na Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie, uczestniczka licznych szkoleń z zakresu Trychologii. Stale pogłębia swoją wiedzę trychologiczną biorąc udział w kongresach, studiując literaturę tematyczną oraz śledząc badania kliniczne dotyczące najnowszych osiągnięć w dziedzinie Trychologii. Na pacjentów patrzy całościowo – oprócz dostosowania indywidualnej pielęgnacji trychologicznej, szuka przyczyny problemów z włosami i skórą głowy u źródła, sugerując odpowiednie badania czy też konsultacje z innymi specjalistami. W Instytucie EsteticDerm w Krakowie przeprowadza konsultacje z Trichoskopią oraz wykonuje zabiegi trychologiczne. Ceniona przez pacjentów za niezwykle miłe usposobienie, pełne zaangażowanie i indywidualne podejście.

Gabriela Bednarz

Kosmetolog, Trycholog zabiegowy

Ukończyła studia na kierunku Kosmetologia na Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Interesuje się trychologią dlatego w wolnym czasie skupia się na poszerzaniu wiedzy w tym zakresie. W Instytucie Trychologii EsteticDerm wykonuje zabiegi trychologiczne na skórę głowy i włosy. Doskonale orientuje się w składach preparatów trychologicznych oraz ich działaniu na poszczególne problemy skórne, co pozwala jej dobrać najskuteczniejsze komponenty u danego pacjenta. Pacjenci cenią ją za dokładność i precyzję podczas wykonywania zabiegów.

lekarz trycholog

Dr Blanka Flis

Lekarz

Absolwentka kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Rezydentka Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W wolnym czasie rozwija się z zakresu Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej oraz Trychologii. W Instytucie EsteticDerm przeprowadza konsultacje trychologiczne z badaniem skóry głowy mikrokamerą oraz zabiegi wspomagające leczenie wypadania włosów i łysienia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie

Zamknij