INSTYTUT TRYCHOLOGII ESTETICDERM
LECZENIE ŁYSIENIA, WYPADANIA WŁOSÓW W KRAKOWIE

Nasz zespół stanowią wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści w dziedzinie Trychologii, Dermatologii i Medycyny Estetycznej zajmujący się zagadnieniami i problemami dotyczącymi skóry głowy i włosów. Nasi Trycholodzy na podstawie wywiadu, oceny skóry i mieszków włosowych dobierają odpowiednie terapie mające na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania skóry głowy. Nasi eksperci zajmują się rozwiązywaniem takich problemów jak wypadanie włosów, łysienie, łojotok, łupież czy też objawy łuszczycy. Członkowie zespołu EsteticDerm należą do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, mając tym samym dostęp do najświeższych informacji i zaawansowanych technologii z dziedziny Trychologii. Na bieżąco uczestniczą w Kongresach Trychologicznych, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, śledząc najnowsze rozwiązania przy problemach z wypadaniem włosów, łysieniem czy schorzeniami związanymi ze skórą głowy i włosami. Dzięki temu stosowane przez naszych Trychologów terapie trychologiczne przynoszą bardzo dobre rezultaty.

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego

NASZ ZESPÓŁ

Beata Bodziechowska

Trycholog – Kosmetolog

Trycholog dyplomowany, szkoleniowiec. Ukończyła studia „Trychologia w kosmetologii” na  Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie a także studia z zakresu Kosmetologii praktycznej na Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Uczestniczyła w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach trychologicznych. Praktykuje swoją wiedzę od 2014 roku – współzałożycielka Instytutu Trychologii EsteticDerm w Krakowie. Od tego czasu przeprowadziła tysiące konsultacji trychologicznych oraz zabiegów mających na celu poprawę kondycji skóry głowy i włosów. Uważa, że nieprawidłowości związane z włosami nie stanowią problemu kosmetycznego lecz najczęściej są efektem funkcjonowania organizmu. Dlatego wnikliwie analizuje sytuację każdego pacjenta w celu zidentyfikowania przyczyny problemu. Udzielając pomocy pacjentom w swojej codziennej pracy często łączy siły z lekarzami, którzy w określonych przypadkach do pielęgnacji trychologicznej włączają leczenie farmakologiczne.  Dzięki tak holistycznemu podejściu pacjent pod jej opieką otrzymuje kompleksową pomoc.

Ewelina Bełtowska

Trycholog – Kosmetolog

Współtwórca Instytutu Trychologii EsteticDerm – jednego z pierwszych gabinetów zajmujących się profesjonalną opieką trychologiczną na rynku krakowskim. Absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Trychologia w Kosmetologii. Stale poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych spotkaniach branżowych, kongresach trychologicznych, jak również kursach dotyczących wpływu odżywiania na stan skóry oraz kondycje włosów. W EsteticDerm przeprowadza rozszerzone konsultacje trychologiczne,  rozpisuje plan terapii  (badania, suplementacja, działania miejscowe dermokosmetykami oraz trychoterapie gabinetowe). Działa we współpracy z trychologiem medycznym łącząc terapie trychologiczne z farmakologicznymi. Wykonuje również zabiegi wspomagające leczenie łojotokowego zapalenia skóry głowy, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, łupieżu oraz wypadania włosów. Swoim wieloletnim doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą dzieli się podczas prowadzonych w gabinecie szkoleń trychologicznych.

lekarz trycholog

Dr Diana Pawluk-Śliwińska

Lekarz – Trycholog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Aktualnie w trakcie specjalizacji z anestezjologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Interesuje się nowoczesnymi technikami, które pozwalają na poprawę wyglądu i zwiększenie komfortu życia. Uważa, że naturalne i subtelne efekty są kluczowe dla uzyskania pięknego i harmonijnego wyglądu. Do zakresu zainteresowań należy również Trychologia – dziedzina zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy. Ukończyła liczne szkolenia trychologiczne. W swojej codziennej pracy zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem przyczyn łysienia i wypadania włosów, wykonując badania trichoskopowe oraz zabiegi przeciw wypadaniu włosów i łysieniu.

lekarz trycholog

Dr Blanka Flis

Lekarz – Trycholog

Absolwentka kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Rezydentka Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W wolnym czasie rozwija się z zakresu Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej oraz Trychologii. W Instytucie EsteticDerm przeprowadza konsultacje trychologiczne z badaniem skóry głowy mikrokamerą oraz zabiegi wspomagające leczenie wypadania włosów i łysienia.

Dr Justyna Dobrowolska

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej, Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz podyplomowych studiów z zakresu Medycyny Estetycznej Dla Lekarzy. Interesuje się dziedziną Trychologii, przeszła liczne szkolenia w tym zakresie. W Instytucie Trychologii EsteticDerm wykonuje zabiegi iniekcyjne w obrębie skóry głowy. Dr Dobrowolską cechuje niezwykła precyzja i dokładność, ma ogromne zdolności manualne a budowę twarzoczaszki opanowaną do perfekcji co w pracy lekarza medycyny estetycznej stanowi największy atut.

trycholog Kraków

Gabriela Golonka

Trycholog – Kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii na Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie, uczestniczka licznych szkoleń z zakresu Trychologii. Stale pogłębia swoją wiedzę trychologiczną biorąc udział w kongresach, studiując literaturę tematyczną oraz śledząc badania kliniczne dotyczące najnowszych osiągnięć w dziedzinie Trychologii. Na pacjentów patrzy całościowo – oprócz dostosowania indywidualnej pielęgnacji trychologicznej, szuka przyczyny problemów z włosami i skórą głowy u źródła, sugerując odpowiednie badania czy też konsultacje z innymi specjalistami. W Instytucie EsteticDerm w Krakowie przeprowadza konsultacje z Trichoskopią oraz wykonuje zabiegi trychologiczne. Ceniona przez pacjentów za niezwykle miłe usposobienie, pełne zaangażowanie i indywidualne podejście.

kosmetolog

Gabriela Bednarz

Kosmetolog, Trycholog zabiegowy

Ukończyła studia na kierunku Kosmetologia na Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Interesuje się trychologią dlatego w wolnym czasie skupia się na poszerzaniu wiedzy w tym zakresie. W Instytucie Trychologii EsteticDerm wykonuje zabiegi trychologiczne na skórę głowy i włosy. Doskonale orientuje się w składach preparatów trychologicznych oraz ich działaniu na poszczególne problemy skórne, co pozwala jej dobrać najskuteczniejsze komponenty u danego pacjenta. Pacjenci cenią ją za dokładność i precyzję podczas wykonywania zabiegów.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie

Zamknij