Skonsultuj się z trychologiem online

Zarezerwuj badanie skóry głowy i włosów w gabinecie lub skorzystaj z konsultacji trychologicznej online bez wychodzenia z domu.

Zarezerwuj badanie skóry głowy i włosów w gabinecie

Aby skorzystać z konsultacji online należy wykupić ją w naszym sklepie, a następnie wypełnić poniższy formularz.

Wykup konsultację online – 150zł

Każdy kto skorzysta z konsultacji online będzie miał możliwość odbycia konsultacji trychologicznej w gabinecie wraz z badaniem skóry głowy i włosów mikrokamerą w cenie 50 zł (zamiast 180 zł), w terminie do 1 miesiąca od zakupu konsultacji online.

Po wypełnieniu poniższego formularza, w zależności od problemu zalecimy terapię domową odpowiednimi preparatami trychologicznymi, w razie potrzeby badania krwi oraz wszelkie wskazówki odnośnie dalszego postępowania. Dzięki temu będziemy mogli zacząć działać już teraz, co jest bardzo ważne zwłaszcza w przypadku nadmiernej utraty włosów czy problemów ze skórą głowy typu: podrażnienie, łuszczenie, świąd, zaczerwienienie czy łupież.

 

W celu konsultacji z Trychologiem, po opłaceniu jej w naszym sklepie, wypełnij poniższy formularz, jeśli to możliwe załącz zdjęcia ukazujące problem ze skórą głowy i włosami. (Jeżeli pojawia się problem z wysłaniem formularza, wyślij odpowiedzi na poniższe pytania na maila: kontakt@esteticderm.pl)

  Świąd skóry głowyZaczerwienienieKrostkiPieczenieNadmierne przetłuszczanieŁuszczenieŁupieżSucha skóra głowyBól skóry głowyNadmierne wypadanie włosówBrak powyższych problemów
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Esteticderm Beata Bodziechowska
  z siedzibą Sarego 28/2, 31-047 Kraków, PL, NIP: 6090030366, w celu przeprowadzenia konsultacji trychologicznej.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: kontakt@esteticderm.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
  1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Esteticderm Beata Bodziechowska
  z siedzibą Sarego 28/2, 31-047 Kraków, PL, NIP: 6090030366, e-mail: kontakt@esteticderm.pl.
  2. Administrator przetwarza dane osobowe w celu udzielenia porady trychologicznej.
  3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.
  4. Dane osobowe przetwarzane będą do momentu cofnięcia zgody.
  5. Odbiorcami danych osobowych będą: pracownicy Esteticderm Beata Bodziechowska przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.
  6. Pani/Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu.
  7. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
  8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).


  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie

  Zamknij